Siedziba firmy PartyDeco w Szczecinie

Sprzedaż hurtowa.
Godziny otwarcia: pon-pt 8:00 - 16:00.

ul. Piskorskiego 11
70-809 Szczecin
tel. +48 91 433 81 97
tel. +48 91 488 78 93
fax +48 91 433 42 26
e-mail: bok@partydeco.com

Biuro Handlowe i Showroom w Warszawie

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ekspozycją towarów Partydeco.
Godziny otwarcia: pon-pt 8:00 - 16:00.

Prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania.

ul. Warszawska 654
05-850 Wojcieszyn
tel. 667 447 442

PartyDeco Magazyn

Wysyłka towaru.
Godziny otwarcia: pon-pt 8:00 - 16:00.

Panattoni Park
ul. Kablowa 1
70-895 Szczecin

Salon firmowy PartyDeco w Szczecinie

Sklep nie prowadzi wysyłki towaru. Sprzedaż hurtowa i detaliczna.
Godziny otwarcia: pon-pt 9:00 - 19:00, sobota 9:00 - 16:00.

ul. Kolumba 1
70-035 Szczecin
tel. +48 91 489 94 66
e-mail: salon@partydeco.com

Dział Obsługi Klienta

Oliwia Bar

Oliwia Bar

+48 91 433 81 97 wew. 37

+48 609 868 585

oliwia.bar@partydeco.com

Margarita Gargol

Margarita Gargol

+48 91 433 81 97 wew. 17

+48 601 182 506

margarita.gargol@partydeco.com

Dominika Partyka

Dominika Partyka

+48 91 433 81 97 wew. 58

+48 783 240 340

dominika.partyka@partydeco.com

Dagmara Zawada

Dagmara Zawada

+48 91 433 81 97 wew. 44

+48 697 230 130

dagmara.zawada@partydeco.com

Joanna Majchrzyk

Joanna Majchrzyk

+48 91 433 81 97 wew. 15

+48 607 505 364

joanna.majchrzyk@partydeco.com

Paulina Tyburska

Paulina Tyburska

+48 91 433 81 97 wew. 18

+48 607 790 750

paulina.tyburska@partydeco.com

Natalia Lutyńska

Natalia Lutyńska

+ 48 607 542 821

natalia.lutynska@partydeco.com

Martyna Piskorska

Martyna Piskorska

Lider zespołu w Biurze Obsługi Klienta

+48 91 433 81 97 wew. 39

+48 721 506 509

martyna.piskorska@partydeco.com

Joanna Sałaj

Joanna Sałaj

Kierownik Biura Obsługi Klienta

+48 91 433 81 97 wew. 19

+48 605 940 730

joanna.salaj@partydeco.com

Dział Handlowy

Magdalena Orłowska

Magdalena Orłowska

+48 91 433 81 97 wew. 68

+48 697 336 332

magdalena.orlowska@partydeco.com

Damian Maletka

Damian Maletka

+48 667 447 442

damian.maletka@partydeco.com

Emilia Sokólska

Emilia Sokólska

+48 91 433 81 97 wew. 34

+48 721 448 443

emilia.sokolska@partydeco.com

Marta Sar-Ogryzek

Marta Sar-Ogryzek

+48 669 570 970

marta.sar@partydeco.com

Anna Nowak

Anna Nowak

Dyrektor Handlowy

+48 91 433 81 97 wew. 23

anna.nowak@partydeco.com

Katarzyna Twardowska

Katarzyna Twardowska

Dział Reklamacji

Olimpia Grębosz

Olimpia Grębosz

+48 91 433 81 97 wew. 25

+48 601 781 554

reklamacje@partydeco.com

Karolina Szumotalska

Karolina Szumotalska

Support Team Leader

+48 91 433 81 97 wew. 14

+48 783 229 226

reklamacje@partydeco.com

Mariola Nowak

Mariola Nowak

+48 91 433 81 97 wew. 63

+48 601 781 554

reklamacje@partydeco.com

Administracja

Dorota Kwiatkowska

Starszy specjalista ds. administracji

+48 91 433 81 97 wew. 24

+48 695 940 950

Księgowość

Magdalena Rzeszutek

Młodsza Księgowa

+48 91 433 81 97 wew. 33

+48 661 360 490

magdalena.rzeszutek@partydeco.com

Dział HR

Marcin Pawlina

HR Manager

+48 91 433 81 97 wew. 11

+48 722 206 204

marcin.pawlina@partydeco.com

Alicja Ciulęba

Młodszy specjalista ds. HR

+48 91 433 81 97 wew. 11

+48 691 118 113

alicja.ciuleba@partydeco.com

Magazyn Dystrybucyjny / Logistyka

Paweł Pępiak

Manager Centrum Dystrybucyjnego

+48 723 778 774

pawel.pepiak@partydeco.com

Mateusz Jagielski

Lider działu przyjęć

+48 601 194 696

mateusz.jagielski@partydeco.com

Patryk Rondomański

Lider działu logistyki

+48 724 229 226

patryk.rondomanski@partydeco.com