Poznaj PartyDeco

Jesteśmy na rynku od 1995 roku. Dostarczamy 6 tysięcy unikalnych, zgodnych z najnowszymi trendami produktów.
Wykorzystujemy nasze doświadczenie, aby dostosować naszą ofertę do zmieniających sie potrzeb rynku.

Katalogi papierowe i online

Poznaj najnowsze kolekcje i dokonuj zakupów przez katalog interaktywny

Szybkie dostawy

nawet niewielkich ilości towaru pod drzwi klienta. Organizujemy dla klientów również z zagranicy transport naszego towaru wprost do ich magazynu. Stale monitorujemy rynek logistyki, aby móc zaoferować najlepsze stawki i czasy dostaw.

Systemy rabatowe

doceniamy naszych klientów, dlatego oferujemy politykę rabatową dopasowaną indywidualnie do możliwości rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Nasze systemy rabatowe ułatwią Ci wprowadzanie nowych grup produktowych do swojej oferty. Rozwijając współpracę z PartyDeco gwarantujesz sobie korzystniejsze warunki handlowe.

Kontrola jakości

to nasz priorytet. Każda sztuka wyrobów produkowanych przez PartyDeco jest kontrolowana i oceniana pod względem jakości. Bez aprobaty naszych kontrolerów żadna partia towaru nie może zostać przeniesiona z działu produkcji do działu magazynu. Także współpracujący z nami zewnętrzni producenci są zobligowani do przejęcia audytu każdej partii towaru wysyłanego do PartyDeco. Zatrudnieni przez nas kontrolerzy to osoby szczególnie dokładne i odpowiedzialne.

Dział Obsługi Klienta

Martyna Sawicka

Martyna Sawicka

Head of EU market

+48 91 433 81 97 wew. 39

+48 721 506 509

martyna.sawicka@partydeco.com

Dominika Partyka

Dominika Partyka

Specjalista ds. Obsługi Rynku UE

+48 91 433 81 97 wew. 58

+48 783 240 340

dominika.partyka@partydeco.com

Paulina Tyburska

Paulina Tyburska

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Rynku UE

+48 91 433 81 97 wew. 18

+48 607 790 750

paulina.tyburska@partydeco.com

Dagmara Zawada

Dagmara Zawada

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Rynku UE

+48 91 433 81 97 wew. 44

+48 697 230 130

dagmara.zawada@partydeco.com

Oliwia Bar

Oliwia Bar

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Rynku UE

+48 91 433 81 97 wew. 37

+48 609 868 585

oliwia.bar@partydeco.com

Joanna Majchrzyk

Joanna Majchrzyk

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Rynku UE

+48 91 433 81 97 wew. 15

+48 607 505 364

joanna.majchrzyk@partydeco.com

Joanna Sałaj

Joanna Sałaj

Kierownik Biura Obsługi Klienta

+48 91 433 81 97 wew. 19

+48 605 940 730

joanna.salaj@partydeco.com