Poznaj PartyDeco

Jesteśmy na rynku od 1995 roku. Dostarczamy 6 tysięcy unikalnych, zgodnych z najnowszymi trendami produktów.
Wykorzystujemy nasze doświadczenie, aby dostosować naszą ofertę do zmieniających sie potrzeb rynku.

Katalogi papierowe i online

Poznaj najnowsze kolekcje i dokonuj zakupów przez katalog interaktywny

Szybkie dostawy

nawet niewielkich ilości towaru pod drzwi klienta. Organizujemy dla klientów również z zagranicy transport naszego towaru wprost do ich magazynu. Stale monitorujemy rynek logistyki, aby móc zaoferować najlepsze stawki i czasy dostaw.

Systemy rabatowe

doceniamy naszych klientów, dlatego oferujemy politykę rabatową dopasowaną indywidualnie do możliwości rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Nasze systemy rabatowe ułatwią Ci wprowadzanie nowych grup produktowych do swojej oferty. Rozwijając współpracę z PartyDeco gwarantujesz sobie korzystniejsze warunki handlowe.

Kontrola jakości

to nasz priorytet. Każda sztuka wyrobów produkowanych przez PartyDeco jest kontrolowana i oceniana pod względem jakości. Bez aprobaty naszych kontrolerów żadna partia towaru nie może zostać przeniesiona z działu produkcji do działu magazynu. Także współpracujący z nami zewnętrzni producenci są zobligowani do przejęcia audytu każdej partii towaru wysyłanego do PartyDeco. Zatrudnieni przez nas kontrolerzy to osoby szczególnie dokładne i odpowiedzialne.

Dział Obsługi Klienta

Oliwia Bar

Oliwia Bar

+48 91 433 81 97 wew. 37

+48 609 868 585

oliwia.bar@partydeco.com

Margarita Gargol

Margarita Gargol

+48 91 433 81 97 wew. 17

+48 601 182 506

margarita.gargol@partydeco.com

Dominika Partyka

Dominika Partyka

+48 91 433 81 97 wew. 58

+48 783 240 340

dominika.partyka@partydeco.com

Dagmara Zawada

Dagmara Zawada

+48 91 433 81 97 wew. 44

+48 697 230 130

dagmara.zawada@partydeco.com

Joanna Majchrzyk

Joanna Majchrzyk

+48 91 433 81 97 wew. 15

+48 607 505 364

joanna.majchrzyk@partydeco.com

Paulina Tyburska

Paulina Tyburska

+48 91 433 81 97 wew. 18

+48 607 790 750

paulina.tyburska@partydeco.com

Natalia Lutyńska

Natalia Lutyńska

+ 48 607 542 821

natalia.lutynska@partydeco.com

Martyna Piskorska

Martyna Piskorska

Lider zespołu w Biurze Obsługi Klienta

+48 91 433 81 97 wew. 39

+48 721 506 509

martyna.piskorska@partydeco.com

Joanna Sałaj

Joanna Sałaj

Kierownik Biura Obsługi Klienta

+48 91 433 81 97 wew. 19

+48 605 940 730

joanna.salaj@partydeco.com