przycisk play

Istniejemy na rynku od 1995 roku

Nasza historia zaczęła się na szczecińskich Jasnych Błoniach od sprzedaży balonów. Dzisiaj jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą i liderem branży w Polsce oraz w Europie. Dostarczamy ok. 5000 unikalnych i zgodnych z najnowszymi trendami produktów. Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie i stale rozwijamy się, zwiększając sprzedaż, zasięg, liczbę klientów oraz pracowników.

1995

Założenie PartyDeco!
Zatrudniamy 2 osoby

2000

Zaczynamy
sprzedawać
dekoracje w hurcie

2010

Rozpoczynamy
eksport naszych
produktów

2015

Przenosimy się do magazynu
o wysokości 14 metrów
i powierzchni 5000 m2

Zatrudniamy już
ponad 250 osób!

Sprzedajemy balony
na Jasnych Błoniach
i świadczymy usługi
dekoratorskie

1998

Otwieramy sklep
z dekoracjami

2003

Zaczynamy projektować
i produkować dekoracje
Nasz magazyn ma 164 m2

2012

Wystawiamy nasze
produkty na targach
w Norymberdze

2021

Nasz magazyn wysokiego
składowania ma już 14 000 m2,
pracownie projektow
i biura to 2000 m2

Misja

Misja i wizja

 Budujemy dobrą atmosferę w każdej chwili.

Wizja

PartyDeco liderem branży, którego pracownicy w dobrej atmosferze, w sposób nowoczesny i wciąż udoskonalany kreują ekologiczne produkty i zachowania.

Misia i wizja - dwie siedzące kobiety

Dział Designu

Dział Designu jest sercem PartyDeco. To tutaj powstają pomysły na nowe, unikatowe kolekcje, stylowe produkty, ich prototypy i opakowania. Dzięki naszym projektantom i ich innowacyjnemu podejściu do dekoracji wciąż pozostajemy liderem i wyznaczamy trendy dla całej branży party!
Nasze produkty budzą szczere emocje i radość. Nic dziwnego, że każdy chce je mieć dla siebie.

Zrównoważony
rozwój

Konsekwentnie budujemy model biznesowy, który zapewnia poczucie bezpieczeństwa naszym partnerom zewnętrznym, jak i pracownikom tworzącym zespół PartyDeco. Wartości, którymi się kierujemy to wzajemny szacunek i zaufanie. W PartyDeco nie ma miejsca na żadne formy dyskryminacji czy przymusu.

Ekologia

Nasze dekoracje nie są na raz! Wysoka jakość i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że produkty PartyDeco pomogą stworzyć niejedno przyjęcie. Dbamy o to, aby wykorzystywane przez nas surowce pochodziły ze sprawdzonych źródeł, a ich pozyskiwanie odbywało się z szacunkiem dla środowiska. Na naszej stronie umieściliśmy także oznaczenia, które pomogą każdemu w pełni świadomie cieszyć się naszymi dekoracjami i jednocześnie dbać o planetę.

Behind the Curtain at PartyDeco

Poznaj nas bliżej!

Jesteś ciekawy, jak wygląda PartyDeco od kuchni i co stoi za naszym sukcesem? Jeśli tak, to zapraszamy do obejrzenia filmu, który powstał dzięki Balloon Market TV – jednemu z naszych największych klientów na rynek UK. W „Behind the Curtain at PartyDeco” zobaczysz, jak pracują nasze zespoły kreatywne, Magazyn czy Dział Logistyki. Zobacz, jak wygląda nasz zwyczajny dzień i poznaj nas bliżej!