przycisk play

Istniejemy na ryku od 1995 roku

Nasza historia zaczęła się na szczecińskich Jasnych Błoniach od sprzedaży balonów. Dzisiaj jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą i liderem branży w Polsce oraz w Europie. Dostarczamy ok. 5000 unikalnych i zgodnych z najnowszymi trendami produktów. Wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie i stale rozwijamy się, zwiększając sprzedaż, zasięg, liczbę klientów oraz pracowników.

1995

Założenie PartyDeco!
Zatrudniamy 2 osoby

2000

Zaczynamy
sprzedawać
dekoracje w hurcie

2010

Rozpoczynamy
eksport naszych
produktów

2015

Przenosimy się do magazynu
o wysokości 14 metrów
i powierzchni 5000 m2

Zatrudniamy już
ponad 200 osób!

Sprzedajemy balony
na Jasnych Błoniach
i świadczymy usługi
dekoratorskie

1998

Otwieramy sklep
z dekoracjami

2003

Zaczynamy projektować
i produkować dekoracje
Nasz magazyn ma 164 m2

2012

Wystawiamy nasze
produkty na targach
w Norymberdze

2021

Nasz magazyn wysokiego
składowania ma już 14 000 m2,
pracownie projektow
i biura to 2000 m2

Misja

Misja i wizja

Naszą misją jest uczynić chwile piękniejszymi, wzmacniając ich wyjątkowość, poprzez wykonywanie pracy z pasją, z ludźmi, którzy są nam bliscy.

Wizja

Wizją naszej firmy jest stałe udoskonalanie każdego obszaru firmy. Dzięki czemu jakość naszych produktów i obsługi będzie na najwyższym poziomie, w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju.

Ekologia

Wszystkie nasze produkty chcemy pakować w sposób ograniczający zużycie surowców.
Staramy się zmniejszać ilość plastiku oraz poszukujemy rozwiązań dla wielokrotnego użycia niemalże każdego produktu lub opakowania. Poprzez odpowiednie planowanie, w znacznym stopniu ograniczamy nadprodukcję, niepotrzebne magazynowanie i szkodliwy dla środowiska transport. (Przykłady produktów eco: balony i wycinanki/naklejki z opakowaniem do powtórnego wykorzystania)

Dział Designu

Sercem naszej firmy jest Dział Designu, w którym codziennie powstają pomysły na nowe, unikatowe kolekcje, stylowe produkty, ich pierwsze prototypy i opakowania. To zespół uzdolnionych projektantów kreujących innowacje, dzięki któremu jesteśmy liderem w wyznaczaniu trendów w branży dekoracyjnej.
Dla naszych produktów tworzymy opakowania, które wzbudzają pozytywnie emocje i sprawiają, że podejmowanie decyzji zakupowych jest jeszcze łatwiejsze.