Dział Obsługi Klienta

Obsługa Sieci i Eksportu

Margarita Gargol

Specjalista ds. Obsługi Sieci i Eksportu

+48 91 433 81 97 wew. 17
+48 601 182 506
margarita.gargol@partydeco.com

Natalia Lutyńska

Specjalista ds. Obsługi Sieci i Eksportu

+ 48 607 542 821
natalia.lutynska@partydeco.com

Obsługa Rynku UE

Martyna Sawicka

Head of EU market in Customer Service

+48 91 433 81 97 wew. 39
+48 721 506 509
martyna.sawicka@partydeco.com

Dominika Patryka

Specjalista ds. obsługi rynku UE

+48 91 433 81 97 wew. 58
+48 783 240 340
dominika.partyka@partydeco.com

Oliwia Bar

Młodszy specjalista ds. obsługi rynku UE

+48 91 433 81 97 wew. 37
+48 609 868 585
oliwia.bar@partydeco.com

Paulina Tryburska

Młodszy specjalista ds. obsługi rynku UE

+48 91 433 81 97 wew. 18
+48 607 790 750
paulina.tyburska@partydeco.com

Dagmara Zawada

Młodszy specjalista ds. obsługi rynku UE

+48 91 433 81 97 wew. 44
+48 697 230 130
dagmara.zawada@partydeco.com

Joanna Majchrzyk

Młodszy specjalista ds. obsługi rynku UE

+48 91 433 81 97 wew. 15
+48 607 505 364
joanna.majchrzyk@partydeco.com

Obsługa reklamacji

Olimpia Grębosz

Junior support team specialist

+48 91 433 81 97 wew. 25
+48 601 781 554

Karolina Szumotalska

Support Team Leader

+48 91 433 81 97 wew. 14
+48 783 229 226

Mariola Nowak

Junior support team specialist

+48 91 433 81 97 wew. 63
+48 607 542 820

reklamacje@partydeco.com

Manager działu obsługi klienta

Joanna Sałaj

+48 91 433 81 97 wew. 19
+48 605 940 730
joanna.salaj@partydeco.com

Dział Handlowy

Sieci handlowe

Emilia Sokólska

Starszy specjalista ds. sprzedaży w kanale nowoczesnym

+48 91 433 81 97 wew. 34
+48 721 448 443
emilia.sokolska@partydeco.com

Pion krajowy

Magdalena Orłowska

Starszy specjalista ds. sprzedaży e-commerce

+48 91 433 81 97 wew. 68
+48 697 336 332
magdalena.orlowska@partydeco.com

zespół partydeco agata frelichowska

Agata Frelichowska

Specjalista ds. sprzedaży tradycyjnej

+48 721 224 228
agata.frelichowska@partydeco.com

Ewelina Pełka

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży tradycyjnej

+48 725 706 704
ewelina.pelka@partydeco.com

zespół partydeco damian maletka

Damian Maletka

Head of Polish Market

+48 667 447 442
damian.maletka@partydeco.com

Dyrektor handlowy

zespół partydeco anna nowak

Anna Nowak

+48 91 433 81 97 wew. 23
anna.nowak@partydeco.com

zespół partydeco katarzyna twardowska

Katarzyna Twardowska

Head of E-commerce

Urlop macierzyński

Ewelina Doszczeczko

Manager of Sales Department

Urlop macierzyński

Administracja

Dorota Kwiatkowska

Starszy specjalista ds. administracji

+48 91 433 81 97 wew. 24
+48 695 940 950

Księgowość

Magdalena Rzeszutek

Młodsza Księgowa

+48 91 433 81 97 wew. 33
+48 661 360 490
magdalena.rzeszutek@partydeco.com

Dział HR

Marcin Pawlina

HR Manager

+48 91 433 81 97 wew. 11
+48 722 206 204
marcin.pawlina@partydeco.com

Anna Mazurkiewicz

Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju pracowników


+48 91 433 81 97 wew. 11
+48 725 706 702
anna.mazurkiewicz@partydeco.com

Kamila Szuszkiewicz

Specjalista ds. Personalnych

+48 91 433 81 97 wew. 11
+48 663 332 339
kamila.szuszkiewicz@partydeco.com

Magazyn Dystrybucyjny/ Logistyka

Paweł Pępiak

Manager Centrum Dystrybucyjnego

+48 723 778 774
pawel.pepiak@partydeco.com

Mateusz Jagielski

Lider działu przyjęć

+48 601 194 696
mateusz.jagielski@partydeco.com

Dagmara
Maksylewicz-Kurowska

Lider działu logistyki

+48 607 666 141
dagmara.maksylewicz-kurowska@partydeco.com

Siedziba firmy PartyDeco w Szczecinie

Sprzedaż hurtowa.
Godziny otwarcia: pon-pt 8:00 – 16:00.

ul. Piskorskiego 11
70-809 Szczecin
tel. +48 91 433 81 97
tel. +48 91 488 78 93
fax +48 91 433 42 26
e-mail: bok@partydeco.com


html google map embed

PartyDeco Magazyn

Wysyłka towaru.
Godziny otwarcia: pon-pt 8:00 – 16:00.

Panattoni Park
ul. Kablowa 1
70-895 Szczecin


html google map embed

Salon firmowy PartyDeco w Szczecinie

Sklep nie prowadzi wysyłki towaru. Sprzedaż hurtowa i detaliczna.
Godziny otwarcia: pon-pt 9:00 – 19:00, sobota 9:00 – 16:00.

ul. Kolumba 1
70-035 Szczecin
tel. +48 91 489 94 66
e-mail: salon@partydeco.com


html google map embed

Biuro Handlowe i Showroom w Warszawie

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ekspozycją
towarów Partydeco.
Godziny otwarcia: 8:00-16:00.

Prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania.

ul. Warszawska 654
05-850 Wojcieszyn
tel. 667 447 442


html google map embed