FINANSE I ADMINISTRACJA

Nie ma u nas nudy - obok cyklicznych, rutynowych zadań zawsze czekają na nas nowe wyzwania. Jesteśmy obowiązkowi, odpowiedzialni i poukładani, a przy tym otwarci i gotowi na zmiany. Pracujemy ze sobą wiele lat, lubimy się i wspieramy.

Katarzyna Molenda
Dyrektor ds. Finansów i Controllingu

Nasz Dział czuwa nad stabilnością i bezpieczeństwem finansowym firmy. Wspieramy Zarząd w obliczu dynamicznego tempa wzrostu, strategicznych priorytetów oraz ciągłych zmian w przepisach.

Przykładowe zadania jakie realizujemy:

Dział finansowo-księgowy w naszej firmie składa się z dwóch pionów:
  • Dział Controllingu Finansowego:
    dostarczamy informacje niezbędne do zarządzania firmą i wspieramy menedżerów w dążeniu do osiągnięcia celów. Na podstawie danych finansowych diagnozujemy problemy, znajdujemy możliwości, rekomendujemy rozwiązania i usprawnienia.
  • Dział Księgowości:
    mówią, że księgowa to: „ktoś, kto rozwiązuje problem, o istnieniu którego nie wiedziałeś, w sposób którego nie rozumiesz. Sprawdź również: czarodziej, magik"
    Prowadzimy księgi zgodnie z wymogami prawa i potrzebami organizacji. Odpowiadamy za poprawność rozliczeń podatkowych oraz dostarczenie rzetelnej informacji o stanie finansów firmy.

Otwarte rekrutacje w Dziale Księgowości i Finansów

Pracując w naszym dziale masz realny wpływ na współtworzenie wielu kluczowych procesów, które umożliwią rozwój firmy PartyDeco. Twój wkład może być unikatowy i autorski. Dajemy Ci narzędzia i umożliwiamy rozwój. Tutaj nie ma gotowych rozwiązań - my je znajdujemy,
testujemy i wybieramy najlepsze.

Małgorzata Kus
Dyrektor ds. Administracji

Rolą Działu Administracyjno-Prawnego jest zabezpieczenie naszej firmy pod względem prawnym i lokalowym oraz dbanie o bezpieczeństwo wynikające ze zgodności podejmowanych decyzji z literą obowiązującego prawa. Umożliwiamy pracę w optymalnych warunkach i komforcie wszystkim członkom zespołu PartyDeco.

Otwarte rekrutacje w Dziale Administracyjno - Prawnym