Gosia i Grzegorz konsultują nowy projekt w Dziale IT

IT I ANALIZY

Przeszedłem drogę od informatyka w małej firmie, który utrzymywał domenę, serwer i stronę, poprzez administratora w jednym z największych przedsiębiorstw w Polsce, aż po projektowanie rozwiązań sieciowych, serwerowych i związanych z przetwarzaniem w dużych centrach danych. Obecnie, pracując jako Chief Information Officer w PartyDeco, dbam o to, aby nasi pracownicy rozwijali swoje umiejętności i kwalifikacje – ponieważ tak postrzegam rolę przywódcy w obecnym świecie. Jestem zwolennikiem przywództwa służebnego i moim celem jest zachęcanie każdego do doskonalenia osobistego na poziomie zawodowym, jak i osobistym.

Marcin Skrylec
Dyrektor IT
Marcin Skrylec
Dyrektor IT

Z branżą IT związany jestem od kilkunastu lat, w tym dwanaście lat mojego doświadczenia zdobywałem w firmach skandynawskich. Czas spędzony
w duńskich organizacjach, pozwolił mi zrozumieć jak ważne w pracy jest zaufanie, dobra atmosfera oraz wzajemny szacunek. W PartyDeco mamy zespół ze sporym doświadczeniem z dużych organizacji międzynarodowych, co pozwala nam wprowadzać do użycia narzędzia i standardy uznawane na całym świecie. Mimo, że działamy w branży ‘party’, prowadzimy poważny
i duży biznes, który my jako IT wspieramy technologiami. Pracują z nami administratorzy, programiści, product ownerzy, specjaliści od integracji, architekci i na chwilę obecną jest nas już kilkanaście osób.

Grzegorz Kłos
Kierownik IT

W dziale IT stawiamy na innowacyjność, poszukiwania nowych narzędzi pracy, optymalizację istniejących oraz efektywność pracy, zachowując przy tym równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym.

Przykładowe zadania jakie realizujemy:

Głównym zadaniem działu IT jest dostarczenie narzędzi informatycznych do wsparcia biznesu. Zapewniamy również wsparcie w zakresie IT w projektach informatycznych (które również prowadzimy) i codzienną pomoc użytkownikom firmy.

Stale szukamy nowych narzędzi, które usprawniają codzienna pracę.
Utrzymujemy systemy wewnętrzne, jak i zewnętrzne rozwiązania cloudowe. Przygotowujemy kostki OLAP, zarządzamy hurtownią danych oraz tworzymy raporty na potrzeby biznesu

Otwarte rekrutacje w Dziale IT

Wspieramy biznes raportując i weryfikując prawidłowość procesów firmowych. Zarządzamy masterdatą w systemie m. in. administrując bazę indeksów, tworzymy, aktualizujemy oraz analizujemy ceny i rabaty produktów. Wprowadzamy narzędzia, które pomagają nam udoskonalić procesy w celu optymalizacji i zwiększenia wydajności pracy zespołu.

Otwarte rekrutacje w Dziale Analiz i Raportowania