Dział Foto w trakcie planowania nowej sesji

ROZWÓJ PRODUKTU

W naszym dziale dajemy życie nowym produktom. Tu powstają nowe koncepcje, rysunki, makiety, prototypy oraz finalne projekty, które po dokładnym opracowaniu przeobrażają się po jakimś czasie w fizyczny produkt. To bardzo ekscytujące i satysfakcjonujące!

Przykładowe zadania jakie realizujemy:

Nasza główna rola to projektowanie nowych produktów: dekoracji, kostiumów i akcesoriów, dobór materiałów. To oczywiście złożony proces, w skład którego wchodzi wiele zadań.

Przeglądamy trendy, analizujemy konkurencję – to podstawa budowania oferty, która będzie konkurencyjna na rynku.

Powstaje wiele inspiracyjnych moodboardów, które są wstępnym etapem do nowych kolekcji, kategorii, projektów produktów, pobudzają naszą kreatywność.

Wstępne odręczne szkice i rysunki nowych produktów przenoszone są do wersji cyfrowej. Nie pracujemy jedynie przed monitorem! Mamy pracownię manualną, w której możemy dać upust wyobraźni, szyć, malować, szkicować.

Ściśle współpracujemy z Działem Rozwoju Oferty oraz Działem Produktu i Opakowania.

Otwarte rekrutacje w Dziale Design'u

Jesteśmy w trakcie błyskawicznego rozwoju. Oferta PartyDeco dynamicznie się rozwija, a my chcemy realizować coraz bardziej kreatywne i profesjonalne sesje. Szukamy do współpracy zarówno osób doświadczonych w obszarze produkcji sesji, jak i młodych talentów, które dopiero startują na rynku pracy. Nieustannie się uczymy i rozwijamy, ale jest u nas miejsce i czas na kreatywność!

Przykładowe zadania jakie realizujemy:

Studio Foto zajmuje się kreowaniem i dostarczaniem najwyższej jakości materiału zdjęciowego i filmowego dla klienta wewnętrznego - Działu Marketingu oraz klienta docelowego, mającego możliwość wykorzystania tworzonych przez nas materiałów na potrzeby promocji swojego sklepu lub działalności.

Dzielimy się na dwa zespoły: Zespół fotografii produktowej i postprodukcji oraz Zespół fotografii aranżacyjnej i kreacji.

Realizujemy pełne pomysłów sesje zdjęciowe zewnętrzne i wewnętrzne, współpracujemy z wieloma influencerami, fotografami, modelkami. Studio foto to jeden z najbardziej roztętnionych działów w firmie. Nie sposób się tutaj nudzić!

Otwarte rekrutacje w dziale Foto

Osoby w moim dziale charakteryzują się ogromnym zaangażowaniem
i skrupulatnością. Wzajemnie się wspieramy i łączymy siły żeby jak najlepiej wykonać dane zadanie. Ponadto panuje tutaj przyjacielska atmosfera
w biurze pełnym kwiatów, makiet opakowań i pięknych produktów oraz materiałów edukacyjnych w postaci książek. Każdy ma swój kącik zaaranżowany według własnego uznania, żeby czuć się tutaj jak najlepiej.

Piotr Ciećkowski
Final Product Team Leader

Dział Produktu i Opakowania zajmuje się projektowaniem opakowań, przygotowaniem specyfikacji technicznej produktu i dbaniem o jego finalny wygląd i jakość. Bardzo mocno współpracuje z Działem Projektowym, gdzie powstaje koncept produktu, który trafia do nas do dalszej, technicznej obróbki. Dzielimy się na dwa zespoły:

 • Design Packaging Team:
  odpowiedzialny za opakowania
 • Final Product Team:
  odpowiedzialny za ostateczny produkt, pliki produkcyjne oraz kontrolę materiałów do druku.

  W niedalekiej przyszłości planowany jest rozwój wyżej wymienionych zespołów, poszerzanie ich kompetencji oraz zatrudnienie nowych osób.

Przykładowe zadania jakie realizujemy:

Projektujemy opakowania od A do Z od wykrojnika aż po szatę graficzną i dbamy przy tym żeby ich konstrukcja chroniła zawarty w nich produkt. Przygotowujemy projekty powstałe w Dziale Projektowym do ostatecznej produkcji. Dbamy o to żeby były jak najbardziej zbliżone do założeń projektowych pod względem kolorów, materiałów, jakości i samego kształtu.

Otwarte rekrutacje w Dziale Produktu i Opakowania

Dział Rozwoju Oferty wyróżnia zagregowanie w jednym
miejscu kompetencji, które w innych firmach z reguły ulokowane
są w różnych zespołach. Mamy szeroką specjalizację, która pozwala
nam kompleksowo wdrażać nowe produkty - od analizy potrzeb rynku, przez pozyskanie dostawcy, aż po poprowadzenie inicjalnego zamówienia.

Ola Michaluk
Kierownik ds. Rozwoju Oferty

Praca w naszym zespole to praca z pięknym produktem, w gronie wspierających się i zaangażowanych osób. Nasze codzienne zadania skupiają się wokół wprowadzenia nowego produktu do oferty, o jego dalszą, bieżącą obsługę dbają inne działy.

Pracujemy nad tym, żeby nasze procesy były sprawniejsze, żeby pracowało nam się łatwiej. Nieustannie się rozwijamy i mamy mnóstwo planów, dlatego powstają u nas kolejne nowe stanowiska.

Przykładowe zadania jakie realizujemy:

Dział Rozwoju Oferty jest pierwszym działem operacyjnym po Dziale Projektowym.
Zespół i nasze zadania można podzielić na:

 • pion wspierający jakość oferty - to przede wszystkim trendwatching, szukanie obszarów, w których może rozwinąć się nasza oferta.
 • pion wspierający jakość produktu, czyli weryfikacja produktu od strony technicznej oraz dbałość o przyjazne dla środowiska rozwiązania.
 • pion operacyjny, w którym zajmujemy się negocjacjami cen z dostawcami, obsługą pierwszych próbek oraz obsługą inicjalnego zamówienia.

W którym dziale widzisz siebie?

Otwarte rekrutacje w Dziale Rozwoju Oferty

Nasza struktura obejmuje specjalistów od kreacji treści graficznych, copywriterskich i wideo.

Zatrudniamy specjalistów z obszaru strategii marketingowej, e-commerce i komunikacji w social media. Rozwijamy również pion visual merchandisingu.

Mamy przywilej współpracować z wieloma działami w firmie i w związku z tym z wieloma kreatywnymi, doświadczonymi ludźmi, m.in. z Działu Handlowego, Projektowego i Foto.

Jesteśmy w trakcie kilku dużych ciekawych projektów, a kolejne już czekają przed nami

Przykładowe zadania jakie realizujemy:

Dział Marketingu kreuje wizerunek marki i jej produktów, zapewnia treści, które budują zainteresowanie odbiorców.

Wdraża nowe pomysły, aby generować popyt i dochód poprzez działania, które mają na celu poszerzenie bazy klientów i znalezienie możliwości, które przyniosłyby większe dochody przedsiębiorstwu.

Odpowiada za przygotowanie spójnej komunikacji do konsumentów, klientów, a także obecnych i potencjalnych pracowników.

Otwarte rekrutacje w Dziale Marketingu