JAKOŚĆ I CIĄGŁE DOSKONALENIE

Mój cel to budować i utrzymywać zespoły, które składają się z ludzi kreatywnych, zadowolonych ze swojej pracy, zmotywowanych i kompetentnych do zdobywania kolejnych celów.

Chcę, aby zespół doceniał się nawzajem, wspierał w rozwoju, aby każdy oddawał ze swojego doświadczenia to, co najlepsze oraz uczył się i czerpał inspiracje od współpracowników i kolegów z naszego pionu i całej firmy.

Ryszard Wójcik
Dyrektor Operacyjny
Ryszard Wójcik
Dyrektor Operacyjny

Jeśli jesteś osobą ambitną, kreatywną, wrażliwą na estetykę i chcącą rozwijać swoje kompetencje, to zapraszamy do naszego zespołu. W Dziale Jakości dbamy o to, aby za jakością produktu i jego transportu szły dobre emocje jakie mają dawać nasze produkty klientom. Każdego dnia spotykamy się
z nowymi wyzwaniami w różnych dziedzinach wiedzy i technologii, co nie pozwala nam się nudzić i ciągle stymuluje nas do
poszerzania swojej wiedzy i kompetencji.

Adam Brzozowski
Dyrektor Jakości

Dział Jakości odpowiedzialny jest za zapewnienie jakości oraz zgodności z wymaganiami prawnymi i bezpieczeństwa produktu począwszy od etapu kreacji, poprzez produkcję i magazynowanie, aż do dostarczenia gotowego wyrobu do klienta.

Dbamy, aby głos klienta i jego satysfakcja były brane pod uwagę we wszystkich aspektach działalności naszej firmy.
Dzięki globalnej działalności naszej firmy, mamy możliwość kontaktu i współpracy z dostawcami z różnych regionów świata, a w szczególności z Chin. Pozwala nam to poznawać inne kultury i poszerzać nasze horyzonty.

Otwarte rekrutacje w Dziale Jakości

Nasz Dział Ciągłego Doskonalenia inspiruje, zachęca do tego, aby to nasi pracownicy sami doskonalili swoją pracę. Stawiamy na to, aby każdy z nas miał wpływ na to jak pracujemy teraz oraz jak będziemy pracować w przyszłości.

Przykładowe zadania jakie realizujemy:

Celem Ciągłego Doskonalenia jest zwiększanie zadowolenia naszych klientów poprzez ułatwianie pracy naszym pracownikom. Robimy to poprzez identyfikację i eliminację marnotrawstw w procesach. Chcemy, aby doskonalenie było dla nas naturalnym, codziennym działaniem, podejmowanym każdego dnia, aby pracowało się nam lepiej i efektywniej. Plany na przyszłość to osiągnięcie takiego stanu gdy Praca = Praca + Doskonalenie tej pracy.

Otwarte rekrutacje w Dziale Ciągłego Doskonalenia