JAKOŚĆ I CIĄGŁE DOSKONALENIE

Mój cel to budować i utrzymywać zespoły, które składają się z ludzi kreatywnych, zadowolonych ze swojej pracy, zmotywowanych i kompetentnych do zdobywania kolejnych celów.

Chcę, aby zespół doceniał się nawzajem, wspierał w rozwoju, aby każdy oddawał ze swojego doświadczenia to, co najlepsze oraz uczył się i czerpał inspiracje od współpracowników i kolegów z naszego pionu i całej firmy.

Ryszard Wójcik
Dyrektor Operacyjny
Ryszard Wójcik
Dyrektor Operacyjny

Jeśli jesteś osobą ambitną, kreatywną, wrażliwą na estetykę i chcącą rozwijać swoje kompetencje, to zapraszamy do naszego zespołu. W Dziale Jakości dbamy o to, aby za jakością produktu i jego transportu szły dobre emocje jakie mają dawać nasze produkty klientom. Każdego dnia spotykamy się
z nowymi wyzwaniami w różnych dziedzinach wiedzy i technologii, co nie pozwala nam się nudzić i ciągle stymuluje nas do
poszerzania swojej wiedzy i kompetencji.

Adam Brzozowski
Dyrektor Jakości

Dział Jakości odpowiedzialny jest za zapewnienie jakości oraz zgodności z wymaganiami prawnymi i bezpieczeństwa produktu począwszy od etapu kreacji, poprzez produkcję i magazynowanie, aż do dostarczenia gotowego wyrobu do klienta.

Dbamy, aby głos klienta i jego satysfakcja były brane pod uwagę we wszystkich aspektach działalności naszej firmy.
Dzięki globalnej działalności naszej firmy, mamy możliwość kontaktu i współpracy z dostawcami z różnych regionów świata, a w szczególności z Chin. Pozwala nam to poznawać inne kultury i poszerzać nasze horyzonty.

Otwarte rekrutacje w Dziale Jakości

Możliwość zdobywania doświadczeń w tak szerokim spektrum (od projektowania poprzez wszystkie procesy, aż do odbioru paczki przez kuriera) oraz praca z super ludźmi, powodują, że każdy dzień jest super! Jeśli tak jak ja chcesz cieszyć się na myśl o nadchodzącym poniedziałku
to zapraszamy do nas.

Tomasz Kanikuła
Menedżer ds. Ciągłego Doskonalenia

Nasz Dział Ciągłego Doskonalenia inspiruje, zachęca do tego, aby to nasi pracownicy sami doskonalili swoją pracę. Stawiamy na to, aby każdy z nas miał wpływ na to jak pracujemy teraz oraz jak będziemy pracować w przyszłości.

Przykładowe zadania jakie realizujemy:

Celem Ciągłego Doskonalenia jest zwiększanie zadowolenia naszych klientów poprzez ułatwianie pracy naszym pracownikom. Robimy to poprzez identyfikację i eliminację marnotrawstw w procesach. Chcemy, aby doskonalenie było dla nas naturalnym, codziennym działaniem, podejmowanym każdego dnia, aby pracowało się nam lepiej i efektywniej. Plany na przyszłość to osiągnięcie takiego stanu gdy Praca = Praca + Doskonalenie tej pracy.

Otwarte rekrutacje w Dziale Ciągłego Doskonalenia