Praca w magazynie Partydeco

OPERACJE

Dział Produkcji zrzesza swoich szeregach specjalistów efektywnie organizujących proces produkcyjny. Nasz zespół składa się z pracowników produkcji oraz administracji.

Zatrudniamy osoby chcące rozwijać siebie i naszą firmę doskonaląc procesy operacyjne oraz pracowników produkcyjnych, którzy posiadają wrodzony zmysł artystyczny i zdolności manualne, pasjonują się rękodziełem oraz docenią energiczną pracę przy tworzeniu pięknych produktów.

Otwarte rekrutacje w Dziale Produkcji

Jesteśmy działem proaktywnym, pracującym zespołowo. Mimo, że posiadamy szczegółowo opisane procesy, każdego dnia zastanawiamy się, czy można zrobić coś lepiej i sprawniej. Nie działamy schematycznie, łamiemy status quo. Opieramy się o wzajemne zaufanie i słuchamy siebie nawzajem. Czujemy się bezpiecznie ze sobą i dajemy poczucie bezpieczeństwa wszystkim, którzy z nami współpracują.

Przykładowe zadania jakie realizuje Dział Logistyki:

Logistyka odpowiada za sprawny i efektywny kosztowo proces dostarczenie towarów i produktów do finalnego odbiorcy.

Naszą istotną rolą jest dostarczanie informacji o przepływie towarów wszystkim uczestniczącym w łańcuchu dostaw, gwarantując, że każdy z procesów produkcyjnych, magazynowych i sprzedażowych przebiega bez zakłóceń.

Logistyka kreuje rozwiązania na przyszłość, będąc odpowiedzialna za dostarczenie produktów na nowe rynki zbytu oraz umocnienie pozycji na rynkach obecnych

Otwarte rekrutacje w Dziale Logistyki

W Centrum Dystrybucji traktujemy nasz zespół jako dobrze dobraną
grupę różnorodnych osobowości i umiejętności. Dobieramy role na
Magazynie pod kątem indywidualnych predyspozycji, które sumarycznie
tworzą zespół zdolny do pracy na najwyższym poziomie jakości,
w trosce o satysfakcję klienta zewnętrznego.

Marcin Rudziński
Kierownik Centrum Dystrybucyjnego

Centrum Dystrybucji PartyDeco jest miejscem do realizacji rozwoju zawodowego. Indywidualne podejście do każdego pracownika tworzy niepowtarzalna szanse na rozwój kompetencji zawodowych.

Stawiamy na doświadczenie naszych pracowników - większość rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i liderskie w Centrum Logistycznym, ale też do działów IT, Zakupy i Logistyka prowadzona jest wewnętrznie. Podczas ostatnich 2 lat 12 osób zostało awansowanych do roli specjalisty lidera.

Przykładowe zadania jakie realizujemy:

Centrum Dystrybucji przyjmuje, magazynuje oraz dostarcza do klienta produkty dbając o najwyższą ich jakość.

Ściśle współpracujemy z innymi działami w firmie, w celu zwiększenia sprzedaży i jakości oferowanego przez naszą firmę serwisu.
Nasze Centrum Dystrybucji z roku na rok mierzy się z 30% wzrostem sprzedaży. W związku z tym powstają szeroko zakrojone plany optymalizacji i automatyzacji procesów magazynowych poprzez wdrażanie nowych systemów (WMS) oraz rozwiązań z zakresu automatyki (przenośniki taśmowe, sortery, rutery).

Otwarte rekrutacje w Magazynie – Centrum Dystrybucji

Dołączając do naszego zespołu otrzymujesz możliwość współpracy
z dostawcami z całego świata w tym z Azji, Ameryki Północnej, Europy.
Jeśli zależy Ci na rozwoju takich kompetencji jak negocjacje, umiejętność długoterminowego budowania relacji z dostawcami, analityka zakupowa oraz jeśli cenisz dobrą atmosferę w pracy to serdecznie zapraszam do nas.

Michał Gabryel
Dyrektor ds. Zakupów

Głównym celem Działu Zakupów jest zapewnienie naszym klientom wysokiej dostępności oferowanych przez PartyDeco produktów. Ciągły monitoring cen zakupu, skuteczne negocjacje, praca nad rozwojem dostawców oraz zaawansowane prognozowanie popytu pozwalają nam zaoferować dobry jakościowo produkt w atrakcyjnej cenie.

Otwarte rekrutacje w Dziale Zakupów